2019 YILININ TREND MOBİLYALARI

2019 YILININ TREND MOBİLYALARI

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 504 Yayınlanma Tarihi 25 Apr 2019 Yorum: 0

Zaman geçtikçe zevkler ve kültürler de zamana ayak uyduruyor. 2019 doğal yaşam tarzını yansıtan yapısıyla mobilyaların belirleyicisi oluyor. Doğal renkler, doğal tonların görüldüğü bu yıl, birbirine uyumlu natürel renkler modayı oluşturuyor. Koyu renklerden açık renklere geçiş söz konusu.

Mobilya alırken klasik dokuyu koruyan tüketici, göçebe yaşamdan ilhamını almış mobilya ile buluşuyor. Açık kahvelerin, turuncuların, açık yeşillerin ve mavilerin bu yıl ürünlerde daha çok kullanıldığını görmekteyiz.

Masalarda, sandalyelerde, koltuklarda çeşitlilik giderek artıyor.  Klasik, düz yapılar yerine asimetrik modellerin, dairesel şekillerin, ince geçişlerin olduğunu görmekteyiz. Mobilya yapımında kullanılan doğal ahşabın şıklığı ile birleşen mobilyalar evimizin vazgeçilmezi haline geliyor. Ne kadar çok doğal ürün kullanılıyorsa evin huzurunun o kadar arttığına inanılmakta.

2019’da mobilyalarda bu trendi yansıtıyor. Mobilya modellerine baktığımızda etnik desenlerin de fazlasıyla kullanıldığını görmekteyiz. Klasikten uzaklaşmış ama geçmiş dokusunu kaybetmeyen yeni trend alıcısını birbirini tamamlayan dokulardan oluşmuş mobilyalarla buluşturuyor.

Bu yılın bir diğer modası ise mobilyada mat renk seçimleri oluyor. Mat renkli sandalyeler, mat masalar ileride daha sık görmeye başlayacağımız ürünlerden. Doğaya hitap ettiği gibi görselliğe de hitap eden yeni trendler tüketicisiyle buluşuyor.

Bunların yanı sıra doğallıktan ve kaliteden vazgeçmeyen AlberoHome’u tercih edebilirsiniz. Kullanılan ürünlerin 1. Sınıf masif, 1. Sınıf kayın ağacı ve ahşap olması müşterinin ilgisinin çekiyor. Geniş renk seçeneğiyle istenilen ölçüde yaptırılabilen ürünler kitlesine özenle hitap ediyor. 

Yorumlar
Yorum Yap