Dekoratif Dresuar Modelleri

Dekoratif Dresuar Modelleri

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 890 Yayınlanma Tarihi 02 Dec 2018 Yorum: 0

1.Dresuar Nedir?

Dresuar çok az duyduğunuz mobilya isimlerinden biridir. İsmi Fransyadan ta buraya kadar gelmiş ve evlerimizin vazgeçmezi oldu.

Evin giriş bölümlerinde yani antre denilen bölümünde kullanılan duvara sabitlenmiş ayaklı mobilyaya dresuar deniliyor. Aynı zamanda  çok kullanışlı sehpaya benzeyen mobilya evin şıklığını göstermek ve giriş bölümünü daha da kullanışlı hale getiren mobilya çeşidi.

2. Evin Alanlarında Dresuar Kullanımı

Genelde dresuarı koridorlarda yani evin girişinde kullanılması daha yaygın iken, aynı zamanda evin diğer alanlarlarında kullanılabilir. Dresuarı anahtar, telefon, cüzdan ve çanta gibi eşyaları saklamak için kullanılır Diğer alanlarda ise dresuar dekoratif ürün yani şık aksesuar olarak kullanılır.

3. Dekoratif Dresuar Modelleri

 Son zamanlarda dresuar evimizin vazgeçilmez özelliğine sahip iken, aynı zamanda kurulum ve kullanım açısından vazgeçilmezlik yaratabiliyor. Dresuar modellerine bakıldığı zaman zevk ve isteklere göre çok fazla modelleri ile önümüze çıkabiliyor. Aynalı Dresuar modeller 2017 senede moda da iken şimdi ise yani 2018 modeli masif dresuarlardır. Dresuarlar evimize klasik aynı zamanda modern dokunuşlu modeller oldukça şıklık ve göz alıcı ortam yaratabiliyor

4. Dresuar seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar.

Dresuarlar seçerken ilk önce belirlenen alanın boyutuna göre olması ve o alana uymasıdır. Sonra ayak kısmının uzun olup olmaması, Uzun ayak olması çok önemli çünkü kullanma açısında daha rahat daha da pratik eşyanızı koymak ve alabilmek için, aynı zamanda küçük çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın ulaşamacağı gibi daha güvenlidir.

Şimdi ki zamanda dresuar mobilya hemen hemen her evde vardır, kendisinin şık bir görünümü ile evimize ferah hava yaratıyor.

Yorumlar
Yorum Yap