DEKORATİF DÜNYA

DEKORATİF DÜNYA

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 1475 Yayınlanma Tarihi 02 Apr 2019 Yorum: 0

   Gelişen çağ ve gelişen dünya düzeninde ‘dekorasyonun’ önemi gittikçe artmaktadır. Sadece ev ‘dekorasyonu’ diye tanımadığımız algı eşyaların da çeşitlenmesiyle değişken bir hâl almıştır. İnşaat sektörünün gelişmesi ve önem kazanmasıyla ‘dekorasyon’ sektörü de günümüzde önemli bir noktaya gelmeye başlamıştır.  Gittikçe artan tüketim, üretim çeşitliliğini artırmış, insanların yaşam alanlarını güzelleştirme algısıyla ‘dekorasyon’ anlam kazanmıştır.

 Gündelik hayatta kullandığımız eşyalar giderek önem kazanmış, ailelerin birleştirici noktası, güzel yemeklerin yendiği ‘masalar’ da ‘dekoratif’ bir hale gelmiştir. Özellikle ‘ahşap masalar’ şık duruşu  ve eve kattığı doğal hava ile önemini artırmıştır.

    ‘Ahşap masa’ ve ‘sandalyeler’ doğal görüntüsü, estetik yapısı ile şıklığın ve sıcaklığın temsilcisi olmuştur. ‘Ahşaptan’ yapılan ‘masa’ ve ‘sandalyeler’ geri dönüşüm özelliğine sahip, yenilenebilir, dirençli olduğundan sıkça kullanılmaktadır. Şık ve güçlü görüntüsünün yanı sıra ‘ahşabın’ yapısının hafif olması, ‘dekorasyonda’ kullanıcılar için kolaylıklar sağlanmaktadır. Hem modern yaşamdan, hem doğal yaşamdan hoşlanan kullanıcı için ‘ahşap masa’ ve ‘ahşap  sandalyeler’ en güzel alternatifi oluşturmaktadır.

     ‘Ahşap masa ve sandalyeler’ usta ellerde işlenip her ev ‘dekorasyonu’ için hazır hale gelmekte, ofislerde kullanım alanları da gün geçtikçe artmaktadır. Her kullanışa uygun olan ‘ahşap masa ve sandalyeler’ hem ‘dekoratif’ hem de kullanışlı olması açısından insana doğal ve huzurlu bir ortamda olma hissi vermektedir. 

Yorumlar
Yorum Yap