Dekoratif Fikirler

                                                       

                           

                                                      Ev & Mekanı Dönemin Trendlerine Göre Düzmek İsteyenlere 2018-2019 Dekorasyon İpuçları. 

 

Bu Sene De Dekoratif Trendler Arasında Etkileyici Yer Kapsayan Zıtlığın Uyumu, Önümüzdeki Seneler Da Etkin Kalacaktır. Punk Akımına Dahil Olan Bu Uyuma, Zikzaklar, Metalik Aksesuarlar, Tartışmalı Desenler, Yazılı Dokular, Siyahlar Ve Sivri Köşeler, Çeşitli Malzeme Birliktelikleri Eşlik Ediyor.

Gelecek Iki Yıl Boyunca, 1960'Ların Trend Esintileri Yeniden  Gündeme Gelecek. Bu Dönemin Çizgilerine Parlak Renkler, Kıvrımlı Yüzeyler, Heykelsi Mobilyalar Ön Sırada Yer Alacak. … Dekorasyon Ve Gösterişli Çizgilerin Yanı Sıra Doğallık Ve Ekolojinin De Altı Çiziliyor.  Retro Fütürizmi Meraklılarına Müjdeli Haber… Göz Kamaştıran Trendleri Yaşam Alanlarında Kullanmayı Sevenlere Ise Yakın Gelecekte Maksimalizm Hitap Edecek. Yüksek Frekanslı Renklerden Dev Boyutlara, Eklektik Tasarımdan Tarihi Kodların Modern Yaşama Yansımasına Dekorasyon Adına Bizi Dinamik Bir Dönem Bekliyor

                                                                                                         

                                                                                                           2018 Moda Renkleri Nelerdir?


2018’In Moda Rengi Belli Oldu! Pantone Yılın Rengini Açıkladı: İlk Kez Iki Renk Birden Moda... Dünyadaki Tüm Renkleri Bir Araya Toplayan Pantone Şirketi, Her Yıl O Yılın Moda Rengini Açıklıyor. Şirket Tarihinde Ilk Kez En Moda Iki Renk Açıkladı. Pantone Kataloğu İle Bilinen Renk Şirketi Pantone, Her Yıl Moda Olacak Rengi Açıklıyor. Bu Renk O Yılın Trendlerine, Kültürüne Göre Belirleniyor Ve Açıklanan Renk O Yıl Modadan Dekorasyona Her Şeyi Etkiliyor. 2017'Deki Yeşilin Trend Oluşturan Esintisinden Sonra 2018’In Pantone Renklerinin Açıklanması Merakla Beklenmesine Karşılık Önümüzdeki Sene Çarpıcı Ve Büyüleyici Yeni Bir Seneyi Müjdeliyor. Pantone 2018 İlkbahar Renk Trendleri Raporunda Açıklanan 12 Öncü Renk Ve 4 Klasik Renk Tonu, New York Ve Londra Moda Haftası Boyunca, Çizgiler, Kareler, Metal Işıltısı Ve Beklenmedik Kesimlerle Ve Bazen De Fırfırlar, Uçuşan Çiçekli İpekler Ve Kararlı Bir Sakinliğin İçinden Yansıdılar. İşte Bu Yılın Ön Sırada Yer Alan En Moda Renkleri Parlak Sarı, Sıcak Kırmızı, Gök Mavi, Toprak Kırmızı’dır.2018 Renkleri,Alışılmışın Ötesinde Ya Da Geleneksel, Net Ya Da Girift Eşleşmelerle, Bizi Cesur, Özgün Ve Kararlı İfade Biçimlerine Davet Ediyor.