EL OYMASININ DEĞERİNİ MOBİLYALARINIZDA YANSITIN

EL OYMASININ DEĞERİNİ MOBİLYALARINIZDA YANSITIN

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 1517 Yayınlanma Tarihi 31 Oct 2018 Yorum: 0


El emeğinin ne kadar önemli ve değerli olduğunu, yaşamınızın her alanında görmekten keyif aldığınızı biliyoruz. Bizlerde yaşam alanlarınızda sizlere eşlik edecek olan mobilyalarınızda el oymasını en doğal ve zarif haliyle sizlerin beğenisine sunmaya çalışıyoruz.

 

El oyması geçmişten günümüze kadar taşınmış bir değerimiz..

Her ne kadar gelişen teknoloji ve modernizm ile kalıplaşmış, aynı tarzlara yönelsek ve hayatımızın her alanında tek düze olmaya başlasak da hala el oyması değerini korumaya devam ediyor.

 Ve artık son dönemlerde de tekrar önümüze gelip farklı teknik ve tarzlarla harmanlanıp mobilyalarımızda yerini alıyor.

 

En çok tercih edilenlerin başında el oyması yan sehpalar yerini alıyor. Her evde olmazsa olmaz dekoratif ürünlerin başında gelen bu ürün el oymasının değerini evlerinde yaşamak isteyenler için ideal bir tercih.

 

Yine başlıca tercih edilen, evinize büyük şıklık ve kullanım alanı yaratırken aynı zamanda göze de hitap etmeyi başarabilen bir diğer ürün el oyması dresurlar..  Her çizgisinde ayrı bir hikâyeyi barındırıyormuşçasına, geçmişten esintilerle beraber her döneme hitap etmeyi başarıyor.

 

Bunlarla beraber masa takımlarınızda da el oyması tercih edebilirsiniz.. El işçiliği ile torna ayaklara sahip olan masalarda el emeği göz nuru denilecek cinsten..

Mobilyalarınız sadece dekorasyon ürünleri olmak dışında ruhunuza da hitap etmeli. Kaliteli ve uzun ömürlü olması dışında estetik zevkler ve özel tasarımlar mobilyalarınızda da yerini almalı. Tercihlerinizi yaparken bu unsurlara dikkat etmekte büyük fayda var.

Yorumlar
Yorum Yap