HAYATIMIZDA  MASALAR

HAYATIMIZDA MASALAR

Yazar: TUĞBA CAN Okunma Sayısı: 1314 Yayınlanma Tarihi 29 Aug 2019 Yorum: 0

Masalar hayatımızı kolaylaştıran en çok kullandığımız mobilyalardandır. Masalar kullanım alanlarına ve hammaddelerine göre çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Çalışma masaları,  yemek masaları, masif, ahşap masalar gibi.. Masalar yemek yemek, çalışmak,  eşyaların yüksekte olması dışında; sevdiklerinizle vakit geçirdiğimiz, yaptığımız işlere eşlik eden, belki de en önemli imzaların atıldığı alanlardır. Masaların hayatımızda çok daha fazla işlevi vardır. Örneğin; mutfak masaları o ortamda bize eşlik eden bireydir aslında. Güler yüzlü insanları etrafımızda gördüğümüz de, bizim de enerjimiz artar ve keyif alırız o kişilerin olduğu ortamlarda vakit geçirmekten. Mutfak masası seçiminde, geçirdiğimiz hoş vakitleri canlandıracak, baktığımızda yüzümüzü gülümseten  tercihler yapmalıyız. Masanın rengi, duruşu, yüksekliği, motifleri bizimle konuşur adeta. Doğru seçimler yapıldığında psikolojik algımızı olumlu yönde değiştirir. 

Masif masalar,  doğal ağaçtan el yapımı ile hazırlanan masalardır. Masif masanın işçiliği zahmetlidir. Aldığınız masanın aynısını bulmak zor hatta imkansızdır. Her ağaç farklıdır dolayısıyla masif masaya sahip olduğunuzda  dünya da yalnız bir tane ve size özel olmuş olur.  

Masif masa takımları dayanıklıdır. Şık ve kaliteli bir duruş sergiler. Uzun yıllar kullanılabilir, doğaldır, kokusu bile bir başkadır. Faklı hissettir, öyle ki bu masa takımlarında yediğiniz yemeklerin niteliğinden bağımsız olarak keyif alırsınız. Masif masa takımlarını evinizde kullanarak asil ve şık bir hava yaratabilirsiniz. Bu kadar özel bir parçaya özenli davranmak gerekir. Bu masaları kullanırken sıcak ve soğuk bardakları direk temas ettirmemeli, hafif ıslak bir bez ile temizliği yapılmalıdır. Dünyada eşi olmamasından dolayı da, eşsiz bir kişiliğe sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, masif masa takımları tam da sizi yansıtacaktır.

 Her eşyanın  bir enerjisi vardır. Hayatınız da var olmasını istediğiniz enerjiyi seçerek, evinizi güzelleştirin..

Yorumlar
Yorum Yap