2019 EV DEKORASYONU VE TASARIM, MODERN FİKİRLER VE TARZLAR

2019 EV DEKORASYONU VE TASARIM, MODERN FİKİRLER VE TARZLAR

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 2025 Yayınlanma Tarihi 13 Jun 2018 Yorum: 0

Hepimiz daire sahibi olmak için hep gayret ediyoruz.  Önce küçük bir daire ve daha sonra biraz daha büyük, belki de tüm evin kendi konutumuzun sahibi olmaya çalışıyoruz. Daire sahibi olmakla, her şeyi nasıl düzenlemek gerektiğini, nasıl nasıl dekore etmek ve ne tür  mobilyalarla donatmak gerektiğini düşünüyoruz. Çoğu zaman durumda ev dekorasyonu için  dikkatli, bütçesel, aynı zamanda da rafine iç tasarımı tasarlanması önemlidir.

Modern ev dekorasyon fikirleri ve tasarımı sayesinde aklınızdaki tüm sorunlaro çözebilir, istediğiniz bir hayali gerçekleştirebilirsiniz. Böylece buna 2019'da ikna olacaksınız, çünkü size hem çözümün modern yönünü hem de yeniliklerini ve geleneksel olanı sunuyor. 2019'daki dairelerin modern ev tasarımında, yeni tarzın ana fikri, modayı takip etmek değil, evinizi rahat ve konforlu hale getirmek, böylece içinde yaşamak rahat bir hayat sürdürmek ön plana atılıri.

2019 Modern Ev Tasarımı, Fikirleri Ve Stili

Modern moda, sadece kıyafetlerimizin ve ayakkabılarımızın, saç modellerimizin veya makyajlarımızın değil, ev dekorasyonunun da kendine özgü yönleri ile mevcuttur, bu alanda moda trendleri de sık sık değişmese de değişmektedir. Bir iç mekan tasarımı yaratmak için, dairenize yerleştirmek oldukça zor, dolayısıyla 2019 moda trendlerini anlatarak size yardımcı olmaya çalışacağız.

Yaşadığımız ev sadece pahalı bir gayrimenkul değil, aynı zamanda iç dünyamızı uyumlaştırmak için tasarlanmış özel bir alan. Yaşam alanımızın tasarımı tercihlerimizi, zevklerimizi, mizacımızı ve karakterimizi de yansıtmaktadır. Dairemizin veya evimizin yetenekli tasarımı ile rahat yaşam, kişisel gelişim ve kendimizi gerçekleştirmek için bir adeta köprübaşı gibi alan haline gelebilir.

2019'un Trend Ev Dekorasyonu

Doğal motifler, dokulu bir ağaç, daha önce hiç olmadığı kadar popüler olacak, aynı zamanda taş, doğal çakıl taşları, kabuklar, taze kesme çiçekler, canlı bitkiler, herbaryumlar, genel olarak, kimin neyi sevdiğine, neyi tercih etmesine bağlı olacak.

Yaşam alanı iç mimari tasarım için bireysel yaklaşım bugünlerde gündemde ilk sırada yer alır ve çok modern bir görünüm sergileyecektir. Hayal gücümüze fırsat vermek, her türlü doğal malzeme ile cesurca deneme yapma konusunda utanmamalıyız.

İç Mekandaki moda trendleri, modern teknoloji, en az birkaç kez, dilediğimiz zaman duvarlardaki duvar kağıdını değiştirmek için görüntülerin izdüşümünü kullanmanıza izin verir. 

Dairenizin tasarımında, koyu ve soyut tonlardan kaçınmaya çalışın. İyi bir ruh hali yaratmak için parlak renkler seçin, hayatınıza neşe getirecek güzel resimler.

Dairede Çiçekler - yaşam alanı içine taze bir fikir tanıtmak moda trendlerinden biri, konut evin ruh halini vurgulayan, apartman dairesinde her oda bireysellik ve özellikleri.

Evinizinde nasıl bir tarz yarattığınız yaratın, salon bitkileri ve çiçekler ortama sıcaklık ve güzellik getirmenin en iyi yollarından biri olarak, kişiliğinizi ve kişiliğinizi yansıtacak rahat bir alan yaratır.

Mobilya Seçimi, bu konuda ana kural konfor, pratiklik ve işlevsellik! Geri kalan her şey önemli değil ve önemsiz kabul edilebilir. Bilgi için - oturma odalarında artık doğal ahşap mobilyalar daha uygundur.

Eğer oturma odaları veya yatak odalarınızda camlı odalarda iseniz camlı orta sehpa, camlı komodinler varsa, pek önemli olmayan odalara aktarın.

Aslında oturma odalarında yerleşik mobilyalar - raflar, dolaplar ve bölmeler. Bugünlerde duvardaki renkli nişler - güzel, şık ve pratiktir!

Yorumlar
Yorum Yap