KÖŞEBAŞI VAZGEÇİLMEZİ

KÖŞEBAŞI VAZGEÇİLMEZİ

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 319 Yayınlanma Tarihi 16 Apr 2019 Yorum: 0

    Evlerimiz yaşam alanlarımız ve olmazsa olmazımızdır. İnsan doğası gereği bir yerde barınma içgüdüsünü hep hisseder. Bu iç güdünün yansımaları çadırcılıktan bugüne inşaat yapılarına yaşadığımız evlere kadar gelmiştir. Hepimiz için önemli bir yere sahip olan yaşam alanlarımızı güzelleştirmek isteriz. Bunlar için kullandığımız araçlardan biri de komodinlerdir.

    Komodinler yatak odalarında, antrelerde, çalışma odalarında farklı çeşit ve tasarımları ile karşımıza çıkarlar. Bir çok çeşidi yapılabildiği gibi yaygın

olarak kullanılanı ahşap komodinlerdir. Amaçlarımıza göre kullandığımız komodinler kimi zaman karyola başlarında karşımıza çıkar. Dinlenirken ulaşmak istediğimiz teknolojik aletlerimizi, lambalarımızı, çiçeklerimizi koyduğumuz komodinler yıllardır kullandığımız modern mobilyalar arasında.

   Şık ve asil duruşuyla sürekli kullandığımız komodinlerin çekmeceli veya çekmecesiz modelleri bulunmakta. Günlük ihtiyaçlarımızı ya da özel eşyalarımızı koyduğumuz çekmeceler dekoratif anlamda güzel bir görüntü sağlıyor. Özel yapılan kulplar ve kişiye özel tasarımlar ile komodin mobilya hayatımızı kolaylaştırdığından hep hayatımızda olacak ürünler arasında yer alıyor.

Yorumlar
Yorum Yap