Modern Ayakkabılık

Modern Ayakkabılık

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 561 Yayınlanma Tarihi 19 Apr 2019 Yorum: 0

Kadınların en zayıf noktası ayakkabıdır. Alışverişe gittiklerinde en az 1 çift ayakkabıyla evlerine dönerler. Ve böylelikle evde ayakkabı çoğalır. Kadınlar ‘ Bu tarz ayakkabı bende yok’, ‘Bu güzelmiş bunu da alayım’, ‘Bu renk çok hoşuma gitti’ diye derken nasıl aldıklarını bilmiyorlar. Peki bu alınan ayakkabılar nereye koyulacak? Nereye sığacak?

Giriş kapısı açıldığı gibi dikkat edilen önemli eşyalardandır vestiyer. Göze çarpması gerekir ve albenili olması istenir. Çünkü dış kapıdan sonra evin izlenimini gösteren eşyadır vestiyer. Vestiyere bakarak evin odalarının nasıl döşendiğini rahatlıkla bulabiliriz. Vestiyerin hemen yanında bir boy aynasına hiçbir kadın hayır demez bence. Çıkarken kendine son bir kez bakmak ve ayakkabılarının yakışıp yakışmadığını ölçmek için.

Kadınlar her zaman için değer verdikleri eşyaları koydukları yere de önem verirler. Bundan dolayıdır ki ayakkabılıkta kadınlar için en az ayakkabıları kadar önemlidir. Ayakkabılığımızın dışı ortama uyum sağlayacak ve modern olacak, içi ise hem kullanışlı hem büyük olacak. Ayakkabılığımız en az ayakkabılarımız kadar önemlidir gerçekten de. Özellikle içi. Büyük olmalı ki ayakkabılar birbirine değip kirlenmesinler. Havadar olmalı ki ayakkabılar kötü kokmasınlar. Kadınların ayakkabı derdi asla bitmez, ayakkabı derdi bitmedikçe ayakkabılık derdinin de bitmeyeceğini biliyoruz… İyi ki tasarımcılarımız varda her sene en moderninden, en yenisinden, en güzelinden gıcır gıcır ayakkabılık çıkartıyorlar önümüze, bize de sadece beğenmek düşüyor.

Yorumlar
Yorum Yap