DRESSOİR

DRESSOİR

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 472 Yayınlanma Tarihi 22 Apr 2019 Yorum: 0

Her evin girişinde bir antre ya da gündelik kullandığımız eşyalarımızı bırakabileceğimiz geniş bir alan bulunur. Geçmişten bugüne sehpalar dresuarlar bu ihtiyacımızı karşılamak için yardımcımız olmuştur. Dresuar kelimesi dilimize Fransızcadan geçmiş, modern sehpa anlamına gelmektedir. Sade şık duruşuyla her ortama ayak uyduran bu mobilya, anahtarlığımızı, telefonumuzu, cüzdanımız gibi günlük kullandığımız tüm eşyalarımızı üzerine koyabildiğimiz kusursuz mobilya haline geliyor.

Dresuarlar düz kullanıldığı gibi ayna ile de kombinlenebilmektedir. Dresuar üzerine yerleştirilen ayna, ortamın daha geniş görünmesini de sağlamaktadır. Böylelikle küçük alanlar genişler ve daha rahat bir ortam sağlar. Sadece antrelerde değil ayrıca salonlarda, masa başlarında, çok katlı evlerin merdiven girişlerinde, aksesuar ya da dekorasyon amacıyla kullanılır.

Masif, kayın ağacı, ahşap, mdf gbi bir çok malzemeyle üretilebilen dresuarlar evlerinize şıklık ve rahatlık sağlar. Boşta duran eşyalarınızı toparlamaya yardımcı olur ve özel eşyalarınızın gizli kalmasında önemli rol oynar.  Dresuarlar farklı model ve renk seçenekleriyle kullanıcısına çeşitlilik sağlar. Her nerede kullanılacaksa oraya uyum sağlayabilen yapısıyla çok tercih edilen mobilyalarımızdan biri olmuştur. 

Yorumlar
Yorum Yap