KİTAPLIK DEKORASYON

KİTAPLIK DEKORASYON

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 14470 Yayınlanma Tarihi 25 Dec 2018 Yorum: 0

Kitap okumak ve kendinizi geliştirmek kendinize yapabilecek en faydalı yatırımdır. Kitap okumak için motivasyon her insana gereklidir. Motivasyon olamıyorsanız demek okuma alanınızda bir eksiklik veya sorun olabilir. Okumaktan keyif almak istiyorsanız doğru kitap ve en önemlisi de uygun bir kitaplık dekorasyon olmalıdır.Kitap okumak için ilk önce harekete geçirecek unsura ihtiyaç vardır. Ve bu unsur kitap okuma alışkanlık halşne dönmesine yardımcı olur. Kitap okumak alışkanlık edinmek çok kolay, ama sonra o alışkanlığı kaybetmek çok kolaydır.

1.Kitaplık Seçerken Dikkat Edilecekler Unsurlar.


Dekoratif Kitaplık Modelleri seçerken evinizin alanına göre uygun ölçüde oomasına dikkat edin. Küçük odanıza büyük kitaplık seçerseniz sizi kitapsever biri olarak gösterir ve küçük odanız büyük kitaplık içinde boğulur. O yüzden kitaplık diğer mobilyalarınız ile uyumlu şekilde olması şarttır.

Kitaplık Rafları sayısını tercih ederken bunları bilmeniz faydalıdır. Daha fazla raflar daha da kullanışlı olur. Az raflı kitaplık dekorasyon amaçlı kullanırken aynı zamanda ofislerde dergi koymak amaçlı da kullanılır.

Ev dekorasyona uyumlu olması evinizi daha da tarz yapar. Eviniz modern ise asimetrik kitaplıklar seçebilirsiniz. Eğer hayır ben nazik ve her şeyi yerli yerinde dursun diyorsanız klasik modeller seçelebilir.

2. Kitaplık Modelleri


Alberohome.com’da bulabileceğiniz kitaplık modelleri hayalinizdeki kitaplıklar olabilir. Kitaplık rafları açık haldeyken evinize değişik hava katar ve çok hoş görüntü yaratır.

Son zamanlarda tercih edilen camlı kapaklı kitaplık modelleri ile kapaklı kütüphaneye sahip olabilirsiniz.

3. Kitaplık Seçmenin Püf Noktaları

Kitaplık Modeli Seçerken kendi tarzınıza uygun model olmalıdır. Çünkü kendinize uymayan bir kitaplık modeli motivasyon yaratmayabilir.  Alberohome.com’da bulabileceğiniz farklı modeller ile hayalinizdeki kütüphaneyi yaratabilirsiniz. Yaratığınız kütüphane kitap için değil aynı zamanda bir dekorasyon amaçlı yaratılmalıdır. Raflara koyabileceğiniz dekorasyon ürünler ile dekor edebilecek bir kitaplık olmalıdır.

 

Yorumlar
Yorum Yap