KOMODİNLER ALGIMIZI NASIL ETKİLİYOR?

KOMODİNLER ALGIMIZI NASIL ETKİLİYOR?

Yazar: TUĞBA CAN Okunma Sayısı: 1809 Yayınlanma Tarihi 06 Oct 2019 Yorum: 0

  Yatağımızın yanındaki komodinleri görerek güne başlıyor ve günü sonlandırıyoruz. Başınızın ucuna özel olduğunuzu hatırlatacak eşyalar koymalısınız. Neden mi?

Bizler uyurken bilinçaltımız sürekli çalışır, yeni inanç sistemini inşa eder. Gece uyumadan önce, sabah uyanığınızda neleri düşünürseniz, bilinçaltınız zamanla bunları kodlar ve hayatınız bu kodlara, inançlar göre şekillenir.

Komodin seçimini yaparken yatağınız ve kıyafet dolabınız ile uyumlu olması, odanıza şıklık katar. Aynı zamanda, zihninize herşeyin uyum düzen içeriside olduğu mesajını vererek daha sakin ve huzurlu olmanıza katkı sağlar.

Model ve renk seçiminde modayı takip etmek yerine, kendinizi iyi hissettirecek olanı seçmelisiniz. Turuncu, kırmızı gibi canlı renkli komodinleri kullanmanız, devamlı o renkleri görmeniz  sayesinde , ruhunuzu canlandırarak enerjinizi yükseltebilir. Veya babaannelerinizin kullandığı vintage komodin modellerini odanızda bulundurmak, size aile büyüklerinizi hatırlatarak daha mutlu hissettirebilir.

Bu tarz nadir bulunan modelleri bulmak zor olabilir. Ancak Alberohome; en güzel komodin modellerini bulmanın yanı sıra,istediğiniz ölçü ve renkler de komodinleri üreterek, özel hissetmek isteyen müşterileri için harika harika bir bir fırsat sunuyor.


Komodininizin üzerine, odanızda loş bir ışık ortamı yaratmak için abajur koyabilirsiniz. Gece uyurken komodinin üzerindeki aksesuarları, yere düşürme ihtimalinizi düşünerek, mümkün olduğunca az eşya koymalısınız. Aynı zamanda bu sadelik, zihninizin de yorulmasını engelleyecektir. Sizin için anlamı olan, kendi değerinizi hatırlatan bir obje ile dekore etmek son derece doğru olacaktır. Bu tür şeyleri devamlı başucunuz da görmek, zamanla kendi öz sevginizin artmasına neden olacaktır.

                                                                                             

Yorumlar
Yorum Yap