VİNTAGE TARZI ARTIK MOBİLYALARIMIZDA

VİNTAGE TARZI ARTIK MOBİLYALARIMIZDA

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 1575 Yayınlanma Tarihi 23 Oct 2018 Yorum: 0


Günümüzde artık birçok alanda eskiye dönük ürünlerle karşılıyoruz.

Zaman geçtikçe insanlar modern tarz dışına çıkıp geçmişi bugünü uyarlıyor. Bunu sadece kıyafetlerde, saç makyaj tarzımızda değil evimizde de uyarlamaya başladık.

Sadece geçmişi günümüze olduğu gibi taşımakla kalmayıp, modern ve farklı tarzlarla harmanlayıp ortaya bambaşka kombinasyonlar çıkarıyoruz.

Evimiz bizim için her şey demek..

Ailemizi, arkadaşlarımızı, en mutlu anlarımızı ve daha birçok duyguyu yaşadığımız, kendimizi en iyi hissettiğimiz yer. O zaman neden evimizde de kendi ruhumuzu yansıtmayalım?

Mobilyalara, sadece eşya olarak bakmayıp onların bizim kişiliğimize, ruhumuza hitap etmesi çok önemli. Mobilyaların insana verdiği enerjiyi yadsımak mümkün değil. Aynı şekilde renklerinde insanda uyandırdığı duygular vardır. Salonumuzun açık tonlarda olmasını arzu ederiz çünkü günümüzün büyük bir bölümünü orada geçireceğimizden bize sakinlik ve huzur vermesini isteriz.

Sizin için özel tasarımlar yaptığımız gibi modayı da ürünlerimizle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. İşte bu yüzden vintage artık mobilyalarımızda da fazlasıyla ön plana çıkıyor.

Vintage tarzdaki ürünlerle de hem göze, hem ruha hitap etmeyi amaçladık.

Bir mobilya bazen geçmişi, geçmişteki anıları, yaşanmışlıkları hatırlatmalı insana, o yüzden vintage sadece geçmişi günümüze uyarlamak değil aynı zamanda sizlerin ruhlarına dokunabilmek olmalı.

O hayranlık duyduğumuz büyüklerimizin evlerinde ki değerli mobilyalar, artık bambaşka stil ve tarzlarla birleşip karşımıza çıkıyor. Hem geçmişe olan özlem gideriliyor hem de geçmiş-gelecek köprüsü en güzel şekilde inşaa edilmiş oluyor.

Evinizde vintage havası estirmek için sadece dekoratif ürünler kullanmakla sınırlı kalmak zorunda değilsiniz, vintage tarzını taşıyan mobilya ürünleriyle bunu başarabilirsiniz.

Sadece küçük bir bölümde kullanacağınız dekoratif bir ürünle bu havayı tam olarak yakalayamayabilirsiniz belki ama mobilyalarınızda bunu göz önüne alarak seçimler yaptığınızda bu havayı evinizde çok daha dengeli ve kompozit bir şekilde yakalamış oluyorsunuz.

Tüm bu unsurları bulundurarak hareket ettiğimiz de evimizde vintage etkisini en güzel ve doğru şekilde yaratmak mümkün. Dilerseniz modern tarzı da işin içine katıp ortaya bambaşka dekorasyon örnekleri çıkarabilirsiniz. İşte bu noktada her şey sizin zevk ve istekleriniz doğrultusunda olmalı.

Albero Home kaliteyi, özgün ve değerli tasarımlarla bir araya getirip sizin memnuniyetinizi en temel amaç edinip çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

 

Yorumlar
Yorum Yap