YATAK ODALARINIZ İÇİN KOMODİN MODELLERİ

YATAK ODALARINIZ İÇİN KOMODİN MODELLERİ

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 684 Yayınlanma Tarihi 08 Dec 2018 Yorum: 0

İnsanlar arasında bilinen  komodin mobilya isimlerinden biridir. Her evin olmazsa olmazı olan komodin hakkında size bir kaç bilgi vermeye çalışacağız. Evin yatak odasında daha çok tercih edilir. Oldukça fazla kullanışlı ve çok yer kaplamayan bir mobilya türü. Yatağın baş ucunda bulunur ve üzerine dekoratif eşyalar bu fotoğraf çerçevesi veya en basidi lamba tercih edilebilir.


Komodinlerin üretiliş amacı yatak yanı boş kalmaması ve hayatımızı kolaylaştırmak.

Eski zamanlarda komodinler en çok çekmeceli tercih edilirken şimdi ki zamanda komodin bir çok modelleri vardır. Yatak odanıza en uygun olabilecek sıradışı bir kaç model hakkında size bilgi hazırladık. Hangi model size daha uygun ve sizi daha mutlu hissetirecek modeli siz karar verin.


1.Açık Raflı Komodin

Açık Raflı Komodinler sıradışı bir komodin modeli olup yatak odanıza modern bir hava katmaktadır. Odayı daha şık ve daha da ferrah gösteren komodin. Eğer odanızda çok farklı bir hava yaratmak isterseniz bu komodin modeline bakabilirsiniz.

2.Aynalı Komodin

Aynalı Komodin Modelleri 2018 yılının bomba modeli, bu model çok klasik sevenlere hitap ediyor. Eğer yatak odanız klasik tarzda ise bu tam sizin komodininiz. Aynalı olmasının avantajı bütün diğer mobilyalar ile uyum sağlayabileceğine emin olabilirsiniz.


3.Beyaz Komodin

Beyaz Komodin country ve modernliği aynı anda yaşamak isteyenler için hitap edilmiş bir komodin modeli. Beyaz komodin odanızda ferrah bir ortam yaratabilecek bir model. Üzerine altın renkli veya gümüş renkli dekoratif ürünleri tercih edebilirsiniz

4.Modern Tasarımlı Cam Komodinler

Modern Tarzın hakim olduğu bir yatak odasına sahip olmak isterseniz bu komodin tam size göre.Gri ve beyaz renkli aynı anda yakalamak isterseniz bu komodin modellini tercih edebilirsiniz. Üzerine yine küçük küçük dekor ürünler ile tamamlayabilirsiniz.


5. Yuvarlak Tarzı Komodin

Yuvarlak tarzı komodin retro komodin modellerinden sayılır. Hem eski zamanları anımsatıp, hem bu kadar şıklıkla üretilen komodin modeli yatak odanıza değişik hava katabileceğinden emin olabilirsiniz. Üzerine aştın renkli dekor ürünleri veya eskitme yani retro tarzı çerçeve kullanabilirsiniz.

Yatak odaları bizler için önemli bir alandır, bir dinlenme yeridir ve buna dizayn etmek gerekir. Yatak odasının dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi nokta bir düzen ve uyum olmasıdır. Dolap,yatak, şifonyer, ayna ve komodinlerin kullanabilecek alanını çok iyi belirlememiz lazım.Ayrıca modelleri ve renkleri seçerken bile odanın dekorına uyması gerekir.

Yorumlar
Yorum Yap