Yemek Odası Takımı Nasıl Olmalıdır?

Yemek Odası Takımı Nasıl Olmalıdır?

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 1318 Yayınlanma Tarihi 26 Mar 2020 Yorum: 0

Yemek Odası Takımı Nasıl Olmalıdır? 


Şık ve modern dokunuşlarla yemek odanızı yeniden dizayn etmenizi sağlayacak olan Albero Home, klasik ve modern çizgileri bir araya getirerek evinize renk katacak yeni tasarımlarıyla eşyalarınızı size özel dizayn ediyor. Peki yemek odası takımı nasıl olmalıdır ve mobilyalarınızı neye göre seçmelisiniz; aslında herkese hitap edecek birçok yeni tasarımın arasında hem ferah hem de işlevsel modellere yer vererek, yemek odanızı size özel bir alan haline getirebilirsiniz. 


Klasik Baş Döndürücü Yemek Masaları 


Klasik masalar Rönesans döneminden ve saray kültüründen evimize taşınmış olan kahverengi tonlarının ağır bastığı modeller arasında yer alıyor. Ancak masa takımınızı seçerken, iç karartıcı ve göz yorucu tonlar seçmek istemeyenler için hem klasik hem de modern dokunuşları bir araya getiren Albero Home modellerine yer verebilirsiniz. 

Yemek odası takımı nasıl olmalıdır diyorsanız, Jardin masa takımlarıyla klasik modeller arasından ince çizgilere sahip modern dokunuşlarla yemek odanızı yeniden dizayn edebilirsiniz. Göz yormayan ve açık kahve tonlarıyla huzurlu bir ortam yaratacak olan modeller için size özel ürünler sizi bekliyor. 


Masif Yemek Masası Modelleri 


Bir yemek odası takımı nasıl olmalıdır; evinizin şık bir görünüme sahip olmasını sağlayacak olan masif yemek masası takımları hem ince yapıları hem de klasikten esinlenilmiş tasarımlarıyla odanızın atmosferini değiştirebilecek bir iç mimari eseri olabilir. Özellikle kahve ve krem tonlarını tercih ediyorsanız, yemek odanıza hoş bir ambiyans katabilir, diğer eşyalarınızla uyum sağlayacak renk tonlarıyla modern bir görünüme sahip olabilir. 

Kahve rengi tonlar için tercih edebileceğiniz sarı ve beyaz halılar, perde ve ışıklandırmalarla masif modellere özel yenilikçi bir dizayn ortaya koyabilir, huzurlu bir yemek odası atmosferi yaratabilirsiniz. 


Doğal Taşları Yemek Masaları 


Yemek masası seçerken, yemek odası takımı nasıl olmalı üzerine yoğun bir çaba harcıyor olabilirsiniz. Ancak son günlerde moda olan masa modellerini takip ederek işinizi kolaylaştırabilir aynı zamanda yemek odanızı yeniden dizayn edebilirsiniz. Doğal taşların verdiği cazibeli görüntü ile yemek odanız hem doğal hem de klasik bir atmosfere sahip olabilir. Son yıllarda tercih edilen masif ve ahşap masa üzerine doğal taşlı mermerlerin döşenmesi tercih edebileceğiniz şık modeller arasında yer alabilir. 


Açık ve Ferah Renkler 


Sarı, mavi ve yeşil tonlarının bir araya gelerek hem dingin hem de huzurlu bir atmosfere yer vermesini sağlayacak olan yemek odası takımları, sandalyelerin ve masaların renkleriyle birlikte odanızda bir ilkbahar görünümüne yer verilmesini sağlayabilir. Özellikle mavi tonlarını ve sarı tonlarını tercih ederek, odanıza ferah bir görünüm verebilirsiniz. 


Kumaş Ve Ahşap Modeller 


Son zamanlarda az tercih edilen modeller arasında yer alan kumaş modeller, modern bir çizgiyle bütünleşerek ahşabın güzelliğini de ortaya koyarak uyumlu bir oda takımınız olmasını sağlayabilir. Özellikle salon bölümünüzde yer alan yemek masaları için kumaş ve ahşabın birlikteliği tam size göre olabilir. 

Yorumlar
Yorum Yap