hakkımızda

Alberohome.com, Türkiye'nin en büyük online ahşap ürünleri alışveriş merkezlerinden biridir. 2001 yılında ağaç ürünleri perakende satışıyla başlayan yolculuğumuz, 2009 yılında kendi fabrikamızı kurarak toptan üretim ve satışa genişletildi. Türkiye'nin dört bir yanındaki seçkin mağazalara ürün sağlamanın yanı sıra, 2012'de www.alberohome.com internet mağazasıyla online ticarete adım attık, kalite ve hizmet standartlarımızı daha da yükselterek.2012'de online alışveriş dünyasına değer katmak ve internet kullanıcılarının ahşap ürün ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıktık. Hayallerimiz, sadece hedeflerimizle sınırlı değildi; online alışverişi dönüştürmeli, hizmetimizle fark yaratmalıydık. Bu hedefe ulaşmak için sürekli olarak ilerledik. 1200 metrekarelik modern tesislerimizde ürettiğimiz ürünlerle ALBEROHOME MİMARLIK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak hizmetinizdeyiz.

 

Alberohome.com, en hızlı, en güvenilir ve en iyi kampanyaları sunan, en çok alışveriş yapılan siteler arasında yer alır. Müşterilerimize kaliteli ürünler ve hizmet sunma misyonuyla, her zaman en iyiye ulaşma çabası içindeyiz.

 

ALBEROHOME MİMARLIK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak, sizlere en kaliteli ahşap ürünleri sunmak için buradayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR