Modern Dresuar Modelleri 2020

Modern Dresuar Modelleri 2020

Yazar: ALBERO Okunma Sayısı: 6283 Yayınlanma Tarihi 26 Mar 2020 Yorum: 0

Modern Dresuar Modelleri 2020 

Dilimize ve mobilya anlayışımıza Fransa’dan gelmiş olan dresuar, özel mobilya modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle eski Fransız mimarisinde yer alan antrelerin uzun olması nedeniyle, kapı önlerine evden çıkmadan önce ihtiyaçların koyulması için tasarlanmıştır. Ancak günümüzde daha çok estetik ve ayna önü olarak kullanılmaya başlanmış olan modern dresuar modelleri 2020 yılında, 17. Yüz yıl etkilerini üzerinde taşıyacak şekilde yeniden iç mimari alanında yer alamaya başlamıştır. 


Modern Aynalı Dresuar Modelleri 2020 


Modern dresuar modelleri 2020 arasında yer alan aynalı modeller, şık görünümlerinin yanı sıra genel olarak antreler için dizayn edilmiştir. Evinizin antre bölümünde kullanabileceğiniz bu aynalı modellerle hem dresuar sehpasını hem de ayna özelliklerini kullanabilirsiniz. Ahşap ve krem renklerinin bir araya gelerek 17. Yüz yılın çizgilerini de üzerinde taşıyan yeni modelleri Albero Home mobilya seçenekleri arasında bulabilirsiniz. 

Hafif ve küçük bir sehpa görünümüne sahip olan evinizin küçük ve sevimli bir detayı olarak kullanabileceğiniz dresuarlar, çekmeceli ve sade modeller olarak da zevklerinize hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Günlük kullanımlar için dekoratif bir antre mobilyası olarak 2020 aynalı modelleri kullanabilirsiniz. 


2020 Modern Dresuar TV Ünitesi


2020 modern modeller arasında dresuar mobilyalar da eski kullanımlarının dışında salon ve yatak odası mobilyaları olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle TV ünitesi olarak şık ve modern bir tasarıma sahip olan modern dresuar modelleri 2020 yılının en yeni mobilya seçenekleriyle Albero Home ürünleri arasında yer alıyor. Pratik bir kullanım sağlarken, küçük ve sade yapılı olmasıyla ferah bir oturma odası dekorasyonu için ideal seçenekler arasında yer alabilir. Hem ahşap hem de masif modellerle seçebileceğiniz dresuar mobilyalar, her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz mobilya seçenekleri arasında yer almaktadır.  


2020 Yatak Odası Dresuar Mobilyalar 


Modern dresuar modeller 2020 seçenekleri arasında yer almakta olan yatak odası modelleri de şık ve sade bir yatak odası hayal edenler için etkileyici olabilir. Hem tuvalet masası hem de komedin olarak da kullanımı oldukça pratik olan şık dresuar modeller için siz de yatak odanızın renklerine uygun modelleri hemen seçebilir, yatak odanızı baştan yaratabilirsiniz. 


Oturma Odası Dresuar Modelleri 


Oturma odanızın genişliğine ya da küçüklüğüne göre hoş bir görünüm kazandıracak olan dresuar mobilyalar, normalde kullandığımız sehpa modelleri gibi de kullanılabilmektedir. Özellikle şık bir çiçek vitrini gibi ya da şekerlik olarak kullanabileceğiniz bir köşe takımı olarak salonunuza hoş bir görünüm kazandıracaktır. 


Dresuar Modellerini Neye Göre Seçmeliyim?


Dresuar modelleri genel olarak diğer mobilya takımlarıyla birleşik olarak dizayn edilmemektedir. Bunun için renk ve model uyumuna dikkat edebilir aynı zamanda ölçülerini de salon, yatak odası veya antrede kullanacaksınız metre kare üzerinden değerlendirmeniz gerekecektir. Çok yer kaplamamalı ve şık bir görünüme sahip olmalıdır. 


Yorumlar
Yorum Yap